חפש בבלוג זה

יום ראשון, 16 ביוני 2019

פוסט נישתי מאוד

אני קוראת עכשיו בפעם השניה או השלישית את 'טוהר' של ג'ונתן פראנזן. לא יודעת אם זה ספר ש'ראוי' לקריאה חוזרת, אבל הוא מהנה מאוד ולכן זכה לכך. אני גם לא יודעת למה אני מרגישה צורך להתנצל ומי זו היישות שאני דופקת מולה חשבון קטנוני על יומן הקריאה שלי. לא משנה.

תוך כדי קריאה נזכרתי שלפני כמה שנים דובר על עיבוד הספר לסדרה, עם דניאל קרייג בתפקיד אנדראס וולף. אני זוכרת שדי התלהבתי מזה בהתחלה. יש לי חיבה מסוימת לדניאל קרייג על התפקיד המושמץ שלו ב'נערה עם קעקוע דרקון'. הוא היה עצי באופן נוגע ללב :) אח"כ חשבתי שבעצם הליהוק לא ממש יושב ואני לא יודעת להסביר למה. מאז הסדרה נגנזה וג'ונתן פראנזן אפילו הפך קצת (ואולי מאז ומעולם היה?) לפרסונה נון גראטה בעולם התרבות.

היום פתאום נפל לי האסימון. דניאל קרייג חסר את הכריזמה הנכונה. אמנם יש לו ברזומה תפקידים של אנשים רעים, אבל הם רעים מהסוג החד ממדי. אנדראס וולף הוא בול, אבל בול, מייקל פאסבנדר. הלוואי שג'ונתן פראנזן קורא את הבלוג. יש לי את כרטיס הזהב שיושיע את הסדרה מהמגירה האחורית שבה הוטמנה. קח את פאסבנדר ותתבייש שלא חשבת על זה בעצמך. הוא כל מה שוולף. כריזמטי, מאיים, מתוסבך, גרמני-בריטי וזאבי. אפילו הייתה לו תקופת בלונד, שמאפשרת לראות איך יושב עליו התפקיד שייעדתי לו.

זו קצת תמונת המלט, מה שבעצם הופך אותו למתאים עוד יותר

אנדראס ופיפ, הצעת הגשה


5 תגובות:

Polka Dot אמר/ה...

הפוסט הנישתי הכי כיפי שלך. קלעת בול! אגב, אנדראס שבר לי את הלב ממש:(

Julia אמר/ה...

התגעגענו!

הוא באמת ליהוק מושלם.
אבל זואי קרביץ כפיפ? לא מתאים. מדמיינת מישהי פחות מתוחכמת שמשדרת קצת קלולסיות.

marjorie morningstar אמר/ה...

לפחות את בחברה טובה :/

marjorie morningstar אמר/ה...

זה נכון. זואי היא טיפוס קלאסי של מתמחה מיוחסת בפרויקט אור השמש.

marjorie morningstar אמר/ה...

הבחור הזה הציע את אוברי פלאזה כפיפ. יש לי היכרות די מצומצמת עם פועלה של פלאזה (בעיקר עם הוייב הכה נכון שלה). זה נראה לי ליהוק לא רע, אם כי קול מדי.

https://rosskaplan.com/tag/pip-tyler/

עיצוב Picture Window. מופעל על ידי Blogger.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...