חפש בבלוג זה

יום שלישי, 12 בנובמבר 2013

can't get it out of my head

מדד האנרגיה שלי בשעה זו נמצא מתחת לאפס, הברזתי לחבר שלי מאיזו הופעה ולא שטפתי כלים למרות שהכיור מלא וגדוש. ובכל זאת (אלוהים יודע למה) התחשק לי לכתוב פוסט קצרצר שמוקדש כולו לשיר שנדבק לי למוח הבוקר בחד"כ.

האייפוד שלי לא הראה סימני חיים (למרות שהקפדתי לטעון אותו לילה לפני), אז נאלצתי להסתדר עם מה שיש = VH1 קלאסיק. לא יודעת איך אהבתי פעם את הערוץ הזה, נראה שהיום כל מה שיש לו להציע זה שירים של ABBA. בכל מקרה, בין כל שירי האירוויזיון המחרידים בצבץ לו פליט הניינטיז הזה שמסרב לצאת לי מהראש עד עכשיו.


נורא קלישאתי להתלהב מכל דבר שמריח קצת שנות ה-90, נכון? גם המסרים בקליפ הם לא בדיוק פאר התחכום. ובכל זאת היה לי כיף איתו. אולי כי הוא הרגיש לי מוכר, על אף שאני בטוחה ב-98% שמעולם לא שמעתי אותו בעבר. אני מניחה שזה פשוט אחד השירים שנכתבו מראש ובכוונה תחילה כדי להישמע מוכרים (בעיקר בגלל הסמפול. סמפול גורם לאנשים לחבב מיידית שירים, כי זה פשוט לא מאתגר מבחינה מוזיקלית. מרק רונסון כבר עשה מזה קריירה ומלא מלא כסף).

2 comments:

דפנה י. אמר/ה...

אף פעם לא אהבתי את השיר הזה. גם כשהוא יצא ועוד הייתי בבצפר וטחנו אותו ברדיו. לא עשה לי את זה.

ודווקא הכותרת שלך גרמה לי להתגעגע יותר לשיר של ELO, שחשבתי עליו היום בדרך חזרה מהעבודה, כי השמיעו שיר אחר שלהם ברדיו (Turn to stone). אז אולי אני אשמע אותו עכשיו.

תודה :)

מרג'ורי מורנינגסטאר אמר/ה...

זו הייתה מעין מחווה. אין ספק שזה שיר הרבה יותר מוצלח.

עיצוב Picture Window. מופעל על ידי Blogger.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...