חפש בבלוג זה

יום רביעי, 21 ביולי 2010

לחום העז הזה יש השלכות משונות מאוד. חוץ מהרדמות תחת כל עץ רענן, ומראה כללי מרוט-משהו (למרות עאלק-שיזוף של אשכנזים שהשגתי בעמל רב), חזרו לי החלומות המשונים.
אתמול למשל, חלמתי על קולגה-לשעבר לא אהוב במיוחד, עומד באיזה מטבח נירוסטה דנדש ומכין את קיש הפלפלים הזה: (שלקוח אגב מבלוג האוכל המשובח - http://www.dvarimbealma.com/)
תכלס נראה מעולה. גם לקולגות זדוניים יכול להיות טעם מוצלח (רק בחלומות).

עם כל החום והג'אז הזה, אני הולכת מחר לראיון עבודה, חמושה במכנסיים כחולים (לא ג'ינס! ממש לפי הספר) וחולצת כפתורים תכולה. וגם לק בצבע ניודי שכזה. כמה תאגידי-וסולידי מצדי.
האמת שהחולצה נשמעת חנונית אבל היא מציאה שווה ביותר, ב40 ש"ח מברשקה (בכלל ברשקה זו אחלה חנות. חוץ מהשם הלא סקסי ועדרי התיכוניסטיות הצפוניות שצריך לצלוח בדרך לקופה)

מזג האוויר העכור גם גורם לי לתעב למדי שופינג. למרות המזגן המפנק, למי יש כוח להמוני ההמונים שמציפים את החנויות? מה גם שבטמפרטורות מסוימות המזגן לא מספיק, וכל המדידה הופכת לחוויה די מיוזעת. מצד שני, יכול להיות שבאסת-השופינג המוזרה הזו נפלה עלי בגלל הקניות השימושיות שעשיתי לאחרונה (בגדים לקיץ/לעבודה. בלתי יצירתי בעליל)

ועוד משהו- היום כמעט והתפתיתי לקנות את ה"פלייבול" של לוריאל, שמבטיח שיער חלק וכו'
בקיצור, זה-
אבל החלטתי שלא, אחרי שקראתי בהוראות השימוש שצריך "להשלים את הפעולה עם מייבש שיער". מה הקטע לקנות מוצר שאמור להחליק קצת את התלתולת שעל ראשי, אם בכל מקרה אצטרך לפנפן אותו אח"כ?

עיצוב Picture Window. מופעל על ידי Blogger.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...